Uwaga Dobczyce! Poszukiwany Ustawiacz wtryskarek

To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Inżynierowie / Robotnicy Dobczyce

Szczegóły ogłoszenia

Wymiar pracy
Pełen etat
Umowa
  • Umowa o pracę
Gwarantujemy:
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stałe wynagrodzenie + premia
  • Parking dla pracowników
  • Liczne benefity (paczki świąteczne, bony okolicznościowe i wycieczki integracyjne)
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
Twoje obowiązki:
  • Obsługa maszyn wtryskowych z obowiązującymi wytycznymi
  • Wymiana form wtryskowych
  • Dbanie o zachowanie ciągłości produkcji - przygotowanie formy, narzędzi, oprzyrządowania

Wymagamy:
  • Doświadczenia na produkcji przy obsłudze wtryskarek
  • Podstawowej wiedzy z zakresu obróbki tworzyw sztucznych i technologii procesu wtrysku

Zainteresowała Cię Nasza oferta?
Zadzwoń lub wyślij Swoje CV!
Tel.518975344 – Marta m.rolek@baileycontracting.pl
Tel. 797 253 443 – Katarzyna k.daniel@baileyindustries.pl

Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych