Szczegóły ogłoszenia

Wymiar pracy
Pełen etat
Umowa
  • Umowa o pracę
STOLARZ
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu u umowę o pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (kursy na wózki widłowe, suwnice opłacone przez firmę)
  • Miesięczny system premiowy
  • 200% dodatku za prace w godzinach nadliczbowych w niedziele
  • Dwukrotnie wyższy od standardowego dodatek za pracę w porze nocnej - aż 40%!
  • Benefity Manpower Premium (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)
  • Nagrody roczne
Oczekiwania:
  • Gotowość do pracy 3 zmianowej
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z narzędziami pomiarowymi
Zadania:
  • Obsługa maszyn oraz elektronarzędzi (szlifierki, wyrzynarki, itp.)
  • Kontrola jakości przy użyciu narzędzi pomiarowych (suwmiarka, mikrometr)
  • Montaż i obróbka elementów zgodnie z rysunkiem technicznym/schematem
  • Przestrzeganie przepisów BHP

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta - nie czekaj!
Aplikuj już teraz przesyłając CV pod ogłoszenie - przedstawimy szczegóły i umówimy się na rozmowę rekrutacyjną!

Miejsce pracy: Łódź Teofilów
Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 050... ...Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych