Szczegóły ogłoszenia

Wymiar pracy
Pełen etat
Umowa
  • Umowa o pracę
PRACOWNIK PRODUKCJI

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu u umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Wolne weekendy
  • Miesięczna premia produkcyjna
  • Dwukrotny dodatek za pracę w nocy wynoszący 40%
  • 200% dodatku za pracę w godzinach nadliczbowych w dodatkowy dzień
  • Nagroda roczna za realizację planów produkcyjnych
  • Szeroki pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, platforma benefitowa, płatne programy rekomendacji pracowników)

Wymagania:
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • Mile widziana umiejętność odczytywania informacji z rysunku technicznego
  • Mile widziane kierunkowe wykształcenie zasadnicze lub średnie techniczne
Zadania:
  • Realizowanie zadań produkcyjnych zgodnie z dokumentacją konstrukcyjną i technologiczną, w sposób gwarantujący najwyższą jakość
  • Zgodna z instrukcją, obsługa maszyn i narzędzi
  • Posługiwanie się sprzętem pomiarowym na wyznaczonym stanowisku pracy
  • Przeprowadzanie samokontroli w procesie produkcyjnym
  • Przestrzeganie przepisów BHP

Miejsce pracy: Łódź Teofilów
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 608... ...Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych