Szczegóły ogłoszenia

Wymiar pracy
Pełen etat
Umowa
  • Umowa zlecenie
Personnel International BPO Sp. z o.o. (nr cert. 5703) jest agencją zatrudnienia należącą do  grupy Personnel International, działającej na międzynarodowym rynku już od 20 lat.
Zatrudniamy pracowników w Polsce i za granicą. Za naszym pośrednictwem  pracę znalazło już blisko 48 tysięcy pracowników o różnym stopniu kwalifikacji zawodowych.

Opis stanowiska
Praca przy kompletacji zamówień w Centrum Dystrybucyjnym dużej sieci dyskontów spożywczych. Nie wymagane jest doświadczenie na podobnym stanowisku.
Miejsce pracy
Pińczów
Miesięcznie możesz zarobić nawet 5100zł/netto
Stawka w okresie wdrożeniowym do 4 tygodni:
  • 22,07 zł/netto/godz. dla pracownika – w okresie wdrożeniowym, maksymalnie do 4 tygodni,  okresie wdrożeniowym przy osiągnięciu założonych wydajności
  • 27.00-31.00 zł/ netto/ godz. dla uczniów szkół średnich, policealnych oraz uczelni wyższych
Możliwość uzyskania dodatku do wynagrodzenia w ramach rzetelnego wykonywania pracy oraz braku absencji!!
System pracy: 2-zmianowy system pracy, do 12 godzin dziennie, przez 5 dni w tygodniu. Dzienne oraz nocne zmiany, 1 lub 2 przerwy w ciągu dnia.
Obowiązki: kompletowanie towaru według zamówienia. Obsługa wózków jezdniowych unoszących i/lub podnośnikowych, skanerów, terminali.
Zapewniamy:
  • bezpłatne uzyskanie uprawnień na obsługę wózków jezdniowych (pod warunkiem przepracowania okresu umowy),
  • pomoc w wyrobieniu oraz szkoleniu na uprawnienie UDT,
  • dojazd do pracy firmowym minibusem (do 100zł miesięcznie),
  • bezpłatna pomoc w założeniu konta bankowego,
  • możliwość uzyskania zaliczki na poczet wynagrodzenia,
  • premia za jakość pracy i wydajność,
  • opieka koordynatora w Twoim języku,
  • legalne zatrudnienie,
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie do 20-go każdego miesiąca na konto pracownika,
  • stabilną pracę z możliwością awansu,
  • mieszkanie do 500 złotych miesięcznie (pobierane z wynagrodzenia),
  • przygotowanie dokumentów do uzyskania karty pobytu
Wymagania:
  • chęć do pracy i zarabiania,

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: +48... ...Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych