KlaverTeam-Operator CNC w Holandii-Dołącz do Ekipy

To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca za granicą Częstochowa

Szczegóły ogłoszenia

Wymiar pracy
Pełen etat
Umowa
  • Umowa o pracę
Szukasz ekstra roboty za granicą? Masz ogarnięcie w CNC i chcesz zarobić? Wbijaj do nas do Holandii!

Co oferujemy?
  • Umowa na holenderskich warunkach
  • Super kasa
  • Dodatki za zmiany
  • Międzynarodowa ekipa
Twoje zadania:
  • Mocowanie i obróbka części aluminiowych
  • Naprawa małych usterek
  • Kontrola jakości
Czego potrzebujesz?
  • Doświadczenia w CNC
  • Znajomości angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego, aby dogadywać się z międzynarodowym zespołem
  • Prawa jazdy kat. B i certyfikatu VCA
  • Zero alkoholu i gotowości do pracy od poniedziałku
Chcesz z nami pracować? Nie zwlekaj! Dzwoń już teraz!
Kamila: +48 570 901 414
Izabela: +48 570 901 913
Dominika: +48 570 901 033

Pracujemy od poniedziałku do piątku, 8:00 - 16:00!
Klaver sp. z o.o.
ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450)

Aplikuj teraz i zaczynaj przygodę w Holandii z Klaver!

Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych