KlaverTeam-Monter Wnętrz Sklepowych-Dołącz do Nas

To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca za granicą Częstochowa

Szczegóły ogłoszenia

Wymiar pracy
Pełen etat
Umowa
  • Umowa o pracę
Hej! Szukasz pracy za granicą i masz doświadczenie w montażu płyt wiórowych i MDF? Dołącz do naszej ekipy w Weert, Holandia!
Lokalizacja: Weert
Co oferujemy?
  • Holenderska umowa
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Zakwaterowanie i ubezpieczenie
  • Dobre warunki zatrudnienia
Twoje zadania:
  • Montaż płyt wiórowych i paneli MDF
  • Montaż ścian i grodzi zgodnie z rysunkami technicznymi
Czego potrzebujesz?
  • Doświadczenia w pracy z płytami wiórowymi i MDF (mile widziane)
  • Wnikliwości technicznej i dokładności
  • Dobrej kondycji fizycznej
  • Prawa jazdy kat. B
  • Zero alkoholu i dużych imprez w niedzielę – musisz być gotowy do pracy w poniedziałek
Godziny pracy:
Od poniedziałku do piątku, od 07:45 do 16:15
Zainteresowany? Czekamy na Ciebie! Dzwoń!
Dominika: +48 570 901 033
Kamila: +48 570 901 414
Izabela: +48 570 901 913

Pracujemy od poniedziałku do piątku, 8:00 - 16:00!
Klaver sp. z o.o. (KRAZ 18450)
Nie czekaj, aplikuj teraz i zacznij przygodę w Holandii z Klaver!

Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych