Szczegóły ogłoszenia

Wymiar pracy
Pełen etat
Umowa
  • Umowa o pracę
Masz doświadczenie jako Cieśla prowadzący?
A do tego masz prawo jazdy kat. B?

Szukamy zmotywowanych kandydatów do koordynowania pracy cieśli w branży budowlanej, a konkretnej do pracy przy budowie mostów.

Zaoferujemy Ci:

  • Zatrudnienie na podstawie Umowy o pracę
  • Pracę od poniedziałku do soboty,
  • Szybki proces rekrutacji, abyś mógł rozpocząć pracę jak najszybciej.
  • Zakwaterowanie, za które nie płacisz
  • Regularne wynagrodzenie: comiesięczne wpłaty na Twoje konto bankowe

OPIS STANOWISKA

  • Montaż szalunków - jako monter szalunków będziesz odpowiedzialny za profesjonalny montaż, dbając o precyzję i solidność wykonania.
  • Praca z rysunkiem technicznym - będziesz pracować z rysunkami technicznymi, aby zapewnić poprawny montaż i utrzymanie wysokiej jakości pracy.
  • Inne prace budowlane - oprócz montażu szalunków, będziesz uczestniczyć w różnych innych zadaniach związanych z budową, wspierając zespół w osiągnięciu wyznaczonych celów.

Jeśli zainteresowała Cię nasza atrakcyjna oferta i spełniasz nasze wymagania, nie zwlekaj! Wyślij swoje aktualne CV, a już dziś dołączysz do naszego zespołu! Proces aplikacji jest prosty i szybki, a my czekamy na Ciebie z otwartymi ramionami!

Zapraszamy do kontaktu:

Adres e-mail: k.przybylska@grupa590.pl
Numer telefonu: 512 454 590

Lokalizacja: Niemcy, Norymberga

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dziękujemy wszystkim zainteresowanym.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 512... ...Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych