Szczegóły ogłoszenia

Wymiar pracy
Pełen etat
Umowa
  • Umowa o pracę
Szukamy zmotywowanych kandydatów do koordynowania pracy elektryków w branży energetycznej, a konkretnej do pracy przy budowie rafinerii.
Miejsce pracy Holandia, Maasvlakte

System pracy: Zjazdy urlopowe (6 tygodni / 1 tydzień)
Proponujemy:
  • Legalne zatrudnienie na umowie polskiej
  • Wynagrodzenie ustalane indywidualnie
  • Możliwość długotrwałej współpracy
  • Zakwaterowanie oraz dojazdy do i z pracy, za które nie płacisz
  • Regularne wynagrodzenie: comiesięczne wypłaty na Twoje konto bankowe
  • Nowoczesne narzędzia i wyposażenie
OPIS STANOWISKA
  • terminowa realizacja przydzielonych robót w zakresie prac elektrycznych,
  • organizacja i koordynacja pracy podległych pracowników,
  • rozliczanie podległych pracowników pod kątem wydajności i jakości pracy,
Szukamy osoby, która ma:
  • wykształcenie kierunkowe o profilu technicznym
  • Doświadczenia na tym stanowisku
  • Motywację i jest zaangażowana: szukamy osób gotowych podjąć pracę od zaraz
Masz możliwość skontaktowania się ze mną poprzez mój numer telefonu:
512 454 590
SPOSÓB APLIKOWANIA
Zainteresowane osoby proszę o przesłanie aplikacji na maila: k.przybyska@grupa590.pl
W tytule napisz: Brygadzista

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 512... ...Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych