Asystent obsługi kas samoobsługowych

To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca w Handlu, Praca w Sklepie Łęknica

Szczegóły ogłoszenia

Wymiar pracy
Pełen etat
Umowa
  • Umowa o pracę
Dodatkowe informacje i wymagania
  • Orzecz. o niepełnosprawności
W związku z rozwojem naszej firmy i stałym działaniem na rzecz aktywizacji osób z orzeczoną niepełnosprawnością poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscowość: Łęknica

Forma pracy: stacjonarna

Typ umowy: Pełny etat

Rekrutacja zdalna: Tak

Orzeczenie o niepełnosprawności: Wymagane

Praca zmianowa Tak

Zakres obowiązków:

pomoc przy obsłudze kas samoobsługowych
obsługa klienta zgodnie z wewnętrznymi procedurami
utrzymanie czystości w miejscu pracy
dbanie o ekspozycję towarów

Nasze wymagania:

aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
wykształcenie na poziomie co najmniej zawodowym
aktualne badania do celów sanitarno – epidemiologicznych lub chęć do ich wyrobienia
zapał i chęci do pracy
ukierunkowanie na klienta
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
niezbędne szkolenia
atrakcyjne benefity
przyjazną atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 666 526 928 lub email: rekrutacja@ipracujzdalnie.pl
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych